GAASIAMORT K27 650MM/500N
Varastossa
Tuotekoodi
BA069-6505027
K27
Lähetämme: 18.05.2026–19.05.2026 välisenä aikana
Toimitus osoitteeseen Laske toimituskulut
LHVInbankBigbankEstoEsto3LiisiSvea
Laske osamaksu
Lainasumma:
24 kuukautta
3 kuukautta 60 kuukautta
Kuukausierä
Tuotteen hinta
Lainasumma
Kokonaissumma
Korkokulut
Korkoprosentti
Enimmäislainasumma
GAASIAMORT K27 650MM/500N Pikkus A: 650mm. Pikkus B: 250mm. Jõud: 500N. Kinnitus C1: 4. Kinnitus C2: 3.
Lisätietoja
Paino0.000000
Korkeus0
Leveys0
BrändiK27
Pituus0
Toimittajan viite069-6505027
SaatavuusKeskusvarastossa
PistorasiaEi
Toimitetaan / Lähetetään1-2 arkipäivää
0
Arvosana:
0% of 100